مشکلات و معایب رسیور هانی استار

مشکلات و معایب رسیور هانی استار چیست؟

پشتیانی ضعیف، باگ نرم افزاری، قیمت بالا نسبت به دیگر رقبا، کیفیت پایین سخت افزاری و… از معایب رسیورهای هانی استار به شمار میاد.

اما مشکلات بالا را دیگر رقبای قدیمی و برندهای معروف نیز دارند باتوجه به بالا رفتن قیمت ارز و بی ارزش شدن ریال، نباید انتظار داشت با قیمت یک میلیون تا دو میلیون تومان یک رسیور با کیفیت داشت.

مهمترین معایب و مشکلات هانی استار

بیشترین مشکلی که کاربر را آزار میدهد پشتیبانی ضعیف است باتوجه به نبود هیچگونه نمایندگی در ایران، مشتری انتظار داره که محصول خریداری شده دارای گارانتی باشه بلاخره قیمتها بالاست و توان خرید پایین، بنابراین انتظار میره شرکت hanistar حتماً یک فکر اساسی درباره پشتبانی داشته باشه.

من خودم از محصولات همین شرکت استفاده میکنم و باتوجه به پولی که پرداخت کردم انتظاراتم را برآورده کرده است مثلا کیفیت تصویر خوبی داره که همین برای من مهم بود.

تمام رسیورهای بازار معایب و مشکلات دارند و نمیشه برندی را معرفی کرد که هیچ عیب و ایرادی نداشته باشه هانی استار هم یکی از همین مارکهای چینی هست که به وفور در ایران یافت میشود.

شاید مشتری فکر کنه باتوجه به ممنوع بودن ماهواره، پیدا کردن محصولات شرکت hanistar سخت باشه ولی اشتباه نکنید کافیه یک سر به بازار لوازم الکترونیکی شهر خودتون بزنید یا گوگل سرچ بزنید، خواهید دید که چقدر خرید رسیور در ایران راحته😁

هدف ما خراب کردن برند یا مارکی نیست و به هیچ وجه پیشنهاد نخریدن محصول یا برندی را نمیکنیم فقط انتقاد کردیم و خواستیم که با شما درد دل کرده باشیم.

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!