روی on ماندن رسیور مدیا استار

روی on ماندن رسیور مدیا استار معمولا مربوط به مشکل نرم افزاری میباشد که با زدن برنامه از طریق کامپیوتر حل می‌شود.

متأسفانه بدلیل کم بودن اطلاعات بعضی از کاربران مشاهده شده که هنگام آپدیت و نصب نرم افزار مشکلاتی نظیر روی on ماندن رسیور می‌شوند.

رفع مشکل روی on ماندن رسیور مدیا استار

اگر به هر دلیلی رسیور شما این مشکل را پیدا کرد اصلا جای نگرانی نیست با خونسردی کامل و بدون ور رفتن با دستگاه ماهواره از یک شخص مجرب درخواست کمک کنید.

در صورتیکه هیچ کسی را برای رفع مشکل روی on ماندن رسیور مدیا استار پیدا نکردید با ما همراه باشید تا بگم چکار کنید😆

ابتدا باید یک کابل r232 تهیه کرده و دسترسی به لپ تاپ یا کامپیوتر داشته باشید برنامه لودر مخصوص مدل رسیور شما را از گوگل دانلود و روی کامپیوتر یا لپ تاپ نصب کنید.

نرم افزار مربوطه را روی رایانه ریخته و از طریق برنامه لودر ادد کنید و حالا رسیور را با کابل r232 به لپ تاپ وصل کرده و بعد از زدن استارت دکمه پشت رسیور را بزنید تا روشن شود.

منتظر بمانید آپدیت انجام شود و سپس یکبار دستگاه را از برق کشیده و خواهید دید رسیور مدیا استارشما از حالت روی on ماندن خارج می‌شود و به همین راحتی مشکل رفع شد.😁

توجه: در صورتی که مطالب بالا برای شما نامفهوم است بدانید که دانش فنی ندارید و به هیچ وجه کار شما نیست بنابراین بجای وقت تلف کردن دست تو جیب مبارک نموده و کار را به کاردان بسپارید.🤑

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!